„NESTE“ Suomijos koncerno prekės ženklo atnaujinimas

Bendrovės „NESTE“ vizija – „Kasdien priimame atsakingus sprendimus“.

Suomijos tepimo medžiagų gamintoja „NESTE“ atnaujino savo prekės ženklą. Oficialus koncerno pavadinimas „NESTE Oil Oyj“ buvo pakeistas į „NESTE Oyj“.

Žodis „Oil“ nevisiškai atitiko bendrovės, kurios didžiąją produkcijos dalį sudaro aplinkai mažiau kenkiantys degalai iš atsinaujinančiųjų žaliavų, veiklą. Koncernas „NESTE“ yra didžiausias pasaulyje iš atsinaujinančiųjų žaliavų gaminamo mažesnės emisijos dyzelino tiekėjas. 2018 metais „NESTE“ užėmė antrą vietą tarp 100 atsakingiausių pasaulio bendrovių „Global 100“ sąraše https://www.neste.com/sustainability.

Atėjo metas atnaujinti tepimo medžiagų ir automobilinių chemikalų dizainą ir pakeisti prekės ženklą. „NESTE Oil“ tapo „NESTE“.

Bendrovės „NESTE“ vizija – „Kasdien priimame atsakingus sprendimus“.

Pakuotė

packages

Pasikeitė „NESTE“ produkcijos – alyvos, tepalų ir automobilinių chemikalų – pakuotės. Pakeitėme asortimento logiką, produktų pavadinimus ir pakuotės dizainą. Bendrovė siekė sukurti pakuotę, kuri padėtų klientui lengviau išsirinkti ir greičiau įsigyti prekę. Šiam tikslui pasiekti reikėjo išspręsti dvi pagrindines problemas, su kuriomis pardavimo vietoje susiduria pirkėjas:

1)   pirkėjas nori įsigyti prekę greitai ir patogiai.
2)   pirkėjui reikia išsirinkti tinkamą prekę.

Be šių uždavinių, taip pat norėjome išsaugoti gerą produkcijos įvaizdį ir padaryti prekę patrauklesnę.

packages

Alyvos

Naujos variklių ir transmisijų alyvos pakuotės etikečių spalvos:

icon

Auksinė spalva

Aukščiausios kokybės alyva, patvirtinta garsiausių pasaulio automobilių ir įrangos gamintojų.

icon

Sidabrinė spalva

„Premium“ ir „premium+“ aukštos kokybės alyva.

icon

Mėlyna spalva

Kita atitinkamos kokybės alyva.

icon

Žalia spalva

Statinės nusidažė ryškesne ir labiau įsimenančia žalia spalva.

Prasmė

Nuolat griežtėjant automobiliniai alyvai keliamiems reikalavimams, vairuotojui vis dažniau reikia pasistengti suprasti, kokios būtent alyvos jam reikia. „NESTE“ pasirūpino aiškesnėmis etiketėmis. Ant pakuotės atsirado informacija, padėsianti klientui greičiau susiorientuoti ir išsirinkti reikiamą prekę.

Nuosava technologija NEXBASE™

Bendrovė „NESTE“ yra viena iš didžiausių pasaulinių III grupės bazinės alyvos, parduodamos su prekės ženklu NEXBASE™ ir naudojamos gaminant aukščiausios klasės šiuolaikinę alyvą, gamintoja.

Bazinė alyva NEXBASE™ atitinka griežčiausius originalios technikos gamintojų (OEM) keliamus reikalavimus. Ši alyva puikiai užtikrina stabilų efektyvumą plačiame temperatūros diapazone, o jos pagrindu pagaminta alyva atlaiko šiuolaikiniams varikliams būdingas reiklias naudojimo sąlygas ir puikiai saugo nuo korozijos ir nusidėvėjimo.

Bendrovė „NESTE“ glaudžiai bendradarbiauja su garsiausiais alyvos priedų gamintojais. Bendradarbiaujant buvo sukurtos tepimo medžiagos bazinės alyvos NEXBASE™ pagrindu, atitinkančios griežčiausius tarptautinius standartus API, ACEA ir originalios įrangos gamintojų (OEM) reikalavimus.

Bendrovė tęsia naujų produktų receptūrų kūrimo darbus. Dirbdama kartu su garsiausiais priedų gamintojais, bendrovė „NESTE“ siekia kurti naujas technologijas ir sprendimus naudodama bazinę alyvą NEXBASE™, kad galėtų pasiūlyti naujų receptūrų, kurios ir dabar, ir ateityje atitiktų tepimo medžiagų ir automobilių gamintojų lūkesčius.

Label info

QR kodas

Jį lengvai atpažįsta skaitytuvai, taip pat išmanieji telefonai. Vartotojas gali papildomai sužinoti apie „NESTE“ produkciją ir prekės ženklą.

Suomijos vėliava

Produktai sukurti Suomijoje ir išbandyti atšiauriomis eksploatavimo sąlygomis. 5 žvaigždutės etiketėje reiškia puikias savybes Šiaurės sąlygomis, kai žiemą šalta, o vasarą karšta. Per vieną laikotarpį tarp alyvos keitimų išorės temperatūros skirtumas gali siekti 80 laipsnių, nuo -40°C iki +40°C.

Parašui lygiavertis spaudas

„NESTE“ logotipas – tai parašui lygiavertis spaudas. Bendrovė garantuoja produktų kokybę savo 70 metų darbo patirtimi.

„Norėjome atnaujinti savo produktų dizainą ir taip padėti vairuotojams išsirinkti tinkamiausią produktą. Dabar produktų pavadinimai yra aiškesni, etiketėse papildomai nurodyti automobilių gamintojų patvirtinimai ir pateikti QR kodai“, – sako Samas Holmbergas, „NESTE Marketing & Services“ operacijų Suomijoje viceprezidentas.

Suomiška alyva ekstremalioms sąlygoms

Atnaujinusi dizainą, „NESTE“ pasiūlė rinkai daugiau produktų, skirtų įvairių markių automobiliams, ir padidino alyvos efektyvumą.

„NESTE“ asortimente taip pat yra pramoninės ir hidraulinės alyvos, automobilinių chemikalų ir įvairios paskirties tepalų. Jų dizainas taip pat atnaujintas. https://www.neste.com/companies/products/lubricants

Alyvos pasirinkimas

Prieš įsigydami prekę patikrinkite, kokią alyvą rekomenduoja automobilio gamintojas. Išsirinkti alyvą pagal automobilio markę paprasta: tereikia apsilankyti https://www.neste.fi/en/lubricant-recommendation-data svetainėje. Svetainėje įveskite duomenis apie transporto priemonę: kategoriją, markę, modelį ir variklio tipą. Pateikiama visa informacija apie tai, kokią alyvą galima naudoti.
Savo automobiliui tinkamiausią alyvą galite rasti svetainėje http://www.balticlube.com. Taip pat rasite informacijos apie pavarų dėžės, vairo stiprintuvo, stabdžių ir aušinimo sistemų skysčius. Prieš įsigydami prekę patikrinkite, kokią alyvą rekomenduoja automobilio gamintojas.