MPM MOTOR OIL 20W-50 CLASSIC HIGH ZINC
2015-09-14
MPM Motor Oil 20W50 Classic High Zinc Tai aukštos kokybės mineralinė variklių alyva specialiai sukurta su dideliu cinko ir fosforo kiekiu. Unikalios alyvos techninės savybės užtikrina pastovų efektyvų  tepimą ir suteikia papildomą variklio apsaugą, pavyzdžiui plokščiapaviršių – kumštelių stūmiklių technologijai, kuri yra klasikiniuose/ retro automobiliuose.

Didelis cinko ir fosforo kiekis suteikia papildomą apsaugą nuo dilimo esant stipriam komponentų sąlyčiui, užtikrinant visų judančių  detalių tepimą naudojant taip vadinamą taškymo tepimo techniką. Kartu cinko ir fosforo priedai užtikrina puikų alyvos prikibimą prie metalinių paviršių bei suteikia labai gerą apsaugą net tada, kai alyvos plėvelė pasiekia kritinę temperatūrą ir tampa labai plona.

Moderniems automobiliams, turintiems išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemas, atitinkančias gamtosaugos reikalavimus, cinko ir fosforo kiekis yra ženkliai mažesnis negu klasikiniams automobiliams. Alyva su dideliu cinko ir fosforo kiekiu, kaip MPM Classic High Zinc, sutrumpina šių sistemų tarnavimo laiką.

 MPM 02000HZ Motor Oil 20W-50 Classic High Zinc rekomenduojama:

  • American classic V8 engines for eg. the Ford Mustang, Chevrolet, Cadillac or Dodge.
  • Air-cooled boxer engines such as in Porsche, VW Kever / VW Transporter T1 / T2 / T3.
  • Volvo’s Amazone, Citroën DS and 2CV. 
Naujiena Pdf dokumente. Atsisiųsti.


Daugiau informacijos apie produktą http://www.mpmoil.nl/pdf/pds/MPM_02000HZ_pds_EN.pdf
Patikrink ar tinka tavo automobiliui http://www.mpmoil.nl/products/recommendation.php?1=1&language=en